مرکز بهداشت شهرستان بروجن
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
1394/10/26
ارائه خدمات پزشكي به ساكنين روستاهي دور افتاده و شهرها
اجراي مشترك برنامه پزشك خانواده توسط سازمان بيمه سلامت و دانشگاه علوم پزشكي استان در دورترين نقاط و ارائه خدمات پزشكي به ساكنين روستاهي دور افتاده و شهرها.
حضور مديركل بيمه سلامت استان به همراه امام جمعه، فرماندار، بخشدار گندمان، سرپرست شبكه بهداشت و درمان و مسئول اداره بيمه سلامت شهرستان در مركز بهداشتي درماني روستاي دوراهان با هدف نخوه ارائه خدمات برنامه پزشك خانواده و چگونگي ارجاع به مراكز تخصصي بالاتر و همچنين آشنايي نزديك با مشكلات و بررسي آنها با حضور كارشناسان و اعضاي محترم شوراي روستا و مسئولين شهرستاني.
مطرح نمودن كمبود نيروهاي دندانپزشك و كاردان آزمايشگاه توسط اعضاي محترم شورا و درخواست تأمين پرسنل مورد نياز و پزشك در طول هفته براي مركز.
مهندس كرمي تأمين تجهيزات پزشكي و ملزومات اداري و انجام تعميرات اساسي مركز دوراهان به ميزان 500 ميليون ريال را جزو اقدامات اساسي در يكسال گذشته عنوان كرد .
سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن همچنين اظهار داشت احداث خانه بهداشت دوراهان و تأمين پزشك و دندانپزشك را در جهت ارائه خدمات مطلوب و با كيفيت به ساكنين محترم روستاي دوراهان و روستاهاي اطراف انجام شده است .وي در خصوص كمبود نيروهاي مطرح شده توسط شورا گفت : كمبود دندانپزشك و اجباري نبودن طرح فارغ التحصيلان علوم آزمايشگاهي باعث ايجاد مشكلاتي شده است كه با وجود اين مسايل در هفته دو روز دندانپزشك و كاردان آزمايشگاه با حضور در اين مركز به مردم خدمات مورد نياز را ارائه ميدهند.
آقاي دكتر فرامرزي ارائه خدمات بيمه اي به مهاجرين افاغنه و عراقي هاي ساكن در استان و همچنين حضور تيم سلامت در منزل بيماران صعب العلاج جهت ارائه خدمات پزشكي مورد نياز و اضافه شدن هشت خدمت دندانپزشكي به بيمه شدگان روستايي و عشاير و كاهش نرخ خدمات در سطح يك و افزايش تجهيزات پزشكي و آزمايشگاهي و كمك مالي با ارايه فاكتورهاي هزينه كرد بمنظور توانمند سازي بيمه شدگان را جزو برنامه پزشك خانواده عنوان كرد و اظهار داشت با اجراي اين برنامه مردم استان هيچ نگراني بابت ابتلا به بيماري و مشكلات مربوطه نخواهند داشت كه اميدواريم هرگز به اينگونه درمان ها نياز نداشته باشند و سالم باشند.
در حاشيه اين بازديد تيم پزشكي مركز دوراهان به همراه مديركل بيمه سلامت، امام جمعه، فرماندار و همراهان با حضور در بالين يكي از بيماران خاص كه مردي 70 ساله و ساكن روستاي سوليجان بود رسيدند و خدمات مورد نياز به وي ارايه شد.
جمعيت روستاي دوراهان و روستاهاي اطراف 2200 نفر ميباشد كه با توجه به در مسير بودن اين روستا با استان هاي جنوبي و مركز و شمال كشور خدمات ويژه اي به مسافرين (روزانه 4000 نفر ) كه همه روزه از اين مسير تردد ميكنند ارائه ميدهد
تعداد بازدید:
25
نویسنده:
محسن سيدين
منبع:
روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : بروجن ،ابتداي جاده سياسرد ،شبكه بهداشت شهرستان بروجن
كدپستي : 8871683517                 تلفن :34259000-038
دور نگار :  34245617-038
تاریخ بروز رسانی 1399/04/17
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal