مرکز بهداشت شهرستان بروجن
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
1397/10/26
پايش ديجيتالي كليه اقدامات و فعاليتهاي صورت گرفته در واحدهاي ستادي شبكه

 پايش ديجيتالي كليه اقدامات و فعاليتهاي صورت گرفته در واحدهاي ستادي شبكه با حضور رياست و مديران مركز بهداشت استان به مدت 10 ساعت كاري فشرده انجام شد و واحدهاي ستادي با چگونگي ارزياي و كسب امتياز حقيقي كه كاملا" بصورت الكترونيك و ديجيتالي انجام ميشود آشنا شده و نقاط ضعف و قوت واحد را شناختند.

آقاي مهندس جزايري در ابتداي اين جلسه با ذكر نكاتي چند در خصوص چگونگي اجراي اين برنامه و تدوين برنامه عملياتي متناسب با انجام پايش شش ماهه دوم سال بيان كرده و اظهار داشتند برنامه ريزي، سازماندهي، هماهنگي، خلاقيت و ارزيابي در كسب امتياز لازم و نمره بالاتر نقش اساسي و تعيين كننده خواهند داشت و بر اساس الويت هاي از پبش تعيين شده كه ميتواند از يك تا بي نهايت باشد به ميزان حجم مشكلات موجود و شدت آنها پي برد و.

وي همچنين به اهميت برنامه عملياتي كه در اين سيستم و برنامه جديد باتوجه به الويت هايي كه كارشناسان و مسئولين واحدها مشخص كرده اند به اضافه چالش هاي پيش روي آنها و راهكارهاي رفع آنها مشخص و تنظيم خواهد شد مطالبي را بيان نمودند و گفتند كه بايستي حساسيت و دقت نظر و عمل بيشتري را داشته باشيم.

رياست مركز بهداشت استان پس از اين مقدمه از مديران و مسئولين واحدهاي ستادي خواستند كه با مراجعه به واحد مربوطه و بررسي مستندات و گزارشات اقدامات صورت گرفته الويتها و چالشهاي واحد را جمع بندي و بصورت الكترونيك و ديجيتال به صورت جدا گزارش خود را بيان كنند.

بعد از نزديك 6 ساعت بررسي و مشورت با كارشناسان واحدهاي ستادي مهمترين موارد قابل بيان به اين صورت مطرح گرديد.

-          فعال كردن h.s.r   و تشكيل كميته اي متشكل از كارشناسان و مسئولين واحدها در خصوص تحقيقات و پژوهش كه كمك و همكاري تمامي همكاران را مي طلبد.

-          همكاري و مساعدت و كمك به واحدهايي كه در اين پايش امتياز مورد انتظار را كسب نكرده و يا نمره كمي را بدست آوردند.

-          برنامه ريزي وهماهنگي در جهت بازديد هاي مرتب و منظم از مراكز بمنظور آموزش و تكرار نكات و دستورالعمل هاي ارسالي و نصب نرم افزار امين دركليه داروخانه هاي تابعه .

-         پيگيري تشكيل كميته مالي برنامه پزشك خانواده بمنظور راستي آزمايي بخش خصوصي با نظارت و و كنترل وظايف ابلاغي و پرداخت كارانه مبتني بر عملكرد و همچنين پيگيري كليه اعتبارات تخصيص يافته وتهيه ريز هزينه ها و اسناد مالي و تحويل به امور مالي جهت پرداخت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید:
20
نویسنده:
محسن سيدين بروجني
منبع:
روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : بروجن ،ابتداي جاده سياسرد ،شبكه بهداشت شهرستان بروجن
كدپستي : 8871683517                 تلفن :34259000-038
دور نگار :  34245617-038
تاریخ بروز رسانی 1399/04/17
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal