مرکز بهداشت شهرستان بروجن
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
1397/12/04
جلسه كميته سفرهاي نوروزي

     جلسه كميته سفرهاي نوروزي با هدف برنامه ريزي و نظارت دقيق و كنترل مراكز تهيه و توزيع مواد غذايي و اماكن عمومي با حضور ادارات ذيربط و عضو كميته سفر در محل سالن كنفرانس مركز بهداشت تشكيل شد تا همشهريان گرامي بمنظور خريد و تهيه مواد غذايي مورد نياز شب عيد و همچنين هموطنان عزيز كه قصد سفر در تعطيلات  نوروزي به اين شهرستان را دارند با اطمينان و بدون هيچ گونه نگراني از خريد و مسافرت خود لذت ببرند.

در اين جلسه پس از بحث و تبادل نظر و استفاده از تجربيات عزيزان  در سالهاي گذشته مقرر گرديد تيم هاي بازديد كننده متشكل از كارشناسان بهداشت محيط در غالب اكيپ هاي دو نفره در روزهاي پاياني سال  صبح و عصر بصورت مستمر سركشي و كنترل دقيق بدون كمترين ارفاق و گذشت را انجام داده و در همين راستا نيز كميته اي  متشكل از رياست، معاونت و كارشناس مسئول بهداشت محيط بر چگونگي اجراي اين برنامه نظارت كنند.

ضمنا" از آنجائيكه كميته سفر زير مجموعه كارگروه سلات و امنيت غذايي شهرستان ميباشد مقرر گرديد مصوبات اين كميته كه نياز به همكاري ادارات و ارگانهاي خارج از اين كميته ميباشند در جلسه بعدي كارگروه مطرح تا تصميمات لازم اتخاذ و در صورت لزوم برخورد با متخلفين بهداشتي خارج از نوبت و بصورت اورژانسي برخورد قاطع بعمل آيد

از ديگر مصوبات و موضوعات مطرح شده در اين جلسه ميتوان

1-      به اجراي طرح ضربتي و تشديد نظارت بر اماكن عمومي و مراكز تهيه و توزيع با همكاري و مشاركت دادگستري، شهرداري ها، نيروي انتظامي، بازرگاني و مجامع امور صنفي .

2-      همكاري ادارات، ارگانهاي دولتي و شركت هاي خصوصي توليد كننده با اين كميته بنا بر ضرورت و به فراخور وظيفه قانوني و فعاليتي كه دارند.

3-      ايجاد فضايي متناسب با درخواست و نياز مسافرين محترم  با توجه به فرا رسيدن بهار طبيعت و ايام عيد در تمامي اماكن تفريحي و زيارتي و پارك ها و ...

4-      بهره برداري از حضور ميهمانان و مسافرين هت شناخت و معرفي شهرستان با تجهيز موزه هاي مردم شناسي و بهداشتي نمودن كليه مراكز تفريحي و ...

5-      تبليغ و تشويق همشهريان و مسافرين محترم به صرفه جويي در مصرف آب و استفاده صحيح و درست از آب شرب و آب چشمه سارها و رودخانه ها...

6-      اطلاع رساني و آموزش در خصوص رعايت نكات ايمني در مسير تردد مسافرين و خطراتي كه ممكن است در طبيعت و رودخانه و سدهاي موجود خطرآفر ين ميباشند.

7-      برنامه ريزي در خصوص حضور پزشك و نيروهاي درماني در تمامي ايام تعطبلات نوروزي در مراكز بين راهي و شبانه روزي بمنظور ارائه خدمات مورد نياز به ميهمانان و مسافرين محترم.

8-      بررسي و نظارت بر كليه آمبولانس هاي فوريتهاي پزشكي قبل از شروع تعطيلات نوروزي و رفع نواقص احتمالي.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید:
14
نویسنده:
محسن سيدين بروجني
منبع:
روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : بروجن ،ابتداي جاده سياسرد ،شبكه بهداشت شهرستان بروجن
كدپستي : 8871683517                 تلفن :34259000-038
دور نگار :  34245617-038
تاریخ بروز رسانی 1399/04/23
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal