مرکز بهداشت شهرستان بروجن
۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير
1398/05/19
مأموريت كاملا" پليسي و سري

با توجه به گزارشات مردمي مبني بر وجود يك انبار حاوي مواد غذايي تاريخ گذشته و غير مجاز در شهر بروجن، بازرسين كشيك  و آنكال بهداشت محيط شهرستان بروجن  ساعت 30/20 روز پنج شنبه با مراجعه به محل مذكور با قفل بودن آنجا روبرو شدند.

 لذا با توجه به حساسيت موضوع و خطري كه توزيع اين مواد غذايي سلامت عمومي را تهديد ميكرد و همچنين پيش بيني اين مسئله كه ممكن است  با رفتن مأمورين و ترك محل، نسبت به انتقال مواد غذايي داخل انبار اقدام كنند، ضمن حراست و زير نظر داشتن انبار فوق الذكر پيگيريهاي لازم در خصوص گرفتن مجوز و حكم ورود به محل از مقامات قضايي و هماهنگي با نيروهاي انتظامي  110 بعمل آمده و ساعت 30/1 صبح روز بعد و پس از 5 ساعت  موفق به انجام بازرسي از انبار مذكور شدند.

بازرسين بهداشت محيط در اين مأموريت كاملا" پليسي و سري حجم زيادي از انواع مواد غذايي فاسد، تاريخ گذشته و مشكوك مشاهده كردند و طبق مقررات و ضوابط كليه اجناس داخل انبار توقيف و گزارش مشروح و كامل  با تنظيم صورتجلسه به دادستاني شهرستان بمنظور تصميم گيري و صدور حكم قانوني ارائه گرديد.

لازم به ذكر است هم اكنون اين پرونده به صورت فوريت و خارج از نوبت در حال گذراندن مراحل قانوني و برخورد با متخلف يا متخلفين احتمالي ميباشد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید:
19
نویسنده:
محسن سيدين بروجني
منبع:
روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : بروجن ،ابتداي جاده سياسرد ،شبكه بهداشت شهرستان بروجن
كدپستي : 8871683517                 تلفن :34259000-038
دور نگار :  34245617-038
تاریخ بروز رسانی 1399/04/21
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal