مرکز بهداشت شهرستان بروجن
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
1398/06/27
جلسه شوراي فرهنگي در رابطه با محرم

جججلسه اي با حضور امضاء كنندگان پيوست در خصوص ويژه برنامه هاي بزرگداشت ايام محرم و همچنين ارائه خدمات با كيفيت و مطلوب تر به مراجعين و عزاداران حسيني در محل دفتر سرپرست شبكه تشكيل گرديد .در ابتداي اين جلسه آقاي مهندس كرمي در سخنان كوتاهي ضرورت زنده نگهداشتن قيام امام حسين(ع) و هدفي كه امام معصوم در راه رسيدن به آن جان عزيز خود، خانواده و ياران با وفايش را فداي آن كرد اشاره نموده و اظهار داشت بر ما شيعيان و راهروان جد بزرگوار حضرت اباعبدا... الحسين(ع) واجب است در اين برهه زمان خاص و حساس با حضور در مراسم و هيئات مذهبي فرياد آزادگي و آزادخواهي و امر بمعروف و نهي از منكر را به گوش جهانيان برسانيم و اميدوارم هر كدام از ما با انجام وظيفه اي شرعي و قانوني كه عهده دار آن هستيم دين خود را به رهروان آن امام همام ادا كنيم و گامي هر چند كوچك در اين مسير برداريم.

1-    مقرر شد در دهه اول محرم برنامه زيارت عاشورا از ساعت 30/7 لغايت 15/8 در نمازخانه شبكه برپا شود.

2-    مقرر گرديد نسبت به حضور پزشك، دندانپزشك و پرسنل كشيك در ايام تعطيلات تاسوعا و عاشوراي حسيني با رعايت حرمت ماه محرم تذكرات لازم داده شود.

3-    توسط امور درمان و امور اداري تجهيزات و لوازم پزشكي مورد نياز بصورت پشتيبان و يدك پيش بيني شده تا در صورت خرابي وقفه اي در ارئه خدمت ايجاد نشود و سريعا" جايگزين و تحويل گردد.

4-    توسط بهداشت محيط با سازمان تبليغات مكاتبه شده و در خصوص رعايت نكات بهداشتي و ايجاد شرايط بهداشتي و سالم در مساجد، حسينيه ها و تكايا به مسئولين هيئت هاي مذهبي تذكر و اعلام شود.

5-    هماهنگي لازم توسط بهداشت محيط با سازمان تبليغات صورت پذيرد و نسبت به تشكيل جلسه توجيهي، آموزشي در خصوص همكاري و همراهي با بازرسين بهداشت محيط بعمل آمده و در مورد پذيرايي از عزاداران نكات بهداشتي كاملا" رعايت شود.

6-    كنترل و نظارت بر آب آشاميدني ظرف روزهاي آينده و تا پايان ماه محرم بيش از پيش و با دقت بيشتري انجام شود.

7-     شماره تلفن هاي 190 سامانه بهداشت محيط - 115 و  همچنين روابط عمومي شبكه بمنظور رسيدگي به درخواست هاي مردمي اعلام و در ديد عموم نصب گردد.

8-    نظارت و كنترل بهداشتي از مراكز تهيه نذورات مردمي به صورت شبانه روزي و با برنامه ريزي و اضافه كردن اكيپ هاي دو نفره در طول ايام محرم و صفر صورت پذيرد.

9-    پايگاههاي فوريتهاي پزشكي 115 آماده تر از هميشه و بررسي تجهيزات نسبت به رفع كمبودها و تأمين كليه مايحتاج اقدامات بايسته را انجام دهند.پيگيري بعهده امور درمان- امور اداري و مسئول 115.

 
تعداد بازدید:
14
نویسنده:
محسن سيدين بروجني
منبع:
روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : بروجن ،ابتداي جاده سياسرد ،شبكه بهداشت شهرستان بروجن
كدپستي : 8871683517                 تلفن :34259000-038
دور نگار :  34245617-038
تاریخ بروز رسانی 1399/04/22
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal