مرکز بهداشت شهرستان بروجن
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
1398/08/22
جلسه خانه مشاركت در سلامت شهرستان بروجن

جلسه خانه مشاركت در سلامت شهرستان بروجن با حضور رئيس و نايب رئيس خانه مشاركت استان و اعضاي اين خانه در محل سالن فرمانداري تشكيل گرديد.

در ابتداي اين جلسه رياست خانه مشاركت بروجن ضمن عرض خير مقدم به بيان اهداف تشكيل جلسه اشاره كرده و در ادامه گزارش مبسوطي از اقدامات انجام شده در يك ساله گذشته  ارائه دادند.

آقاي دكتر فياضي به بيش از 50 برنامه اي كه توسط خانه مشاركت و با همكاري ادارات  و سازمان هاي مردم نهاد اجرا شده بود اشاره كرد و اظهار داشت بايد رديف بودجه اي خاص به اين منظور در نظر گرفته شود  و اعتبار مورد نياز براي سالهاي اينده پيش بيني  شود چرا كه در اجراي هرچه بهتر و بيشتر برنامه ها بدون پرداخت هزينه هاي مربوطه ممكن است مشكل ايجاد شود.

در ادامه اين جلسه آقاي مهندس سوردي با تحسين و تشويق اجراي برنامه هايي كه به سمع و نظر حضار رسيد و تقدير و تشكر از تلاشهاي صورت گرفته اظهار اميدواري كرد بتونيم با الگو گرفتن از شرستان بروجن و برنامه هايي كه در سطح شهرستان اجرا كردند در ديگر نقاط استان نيز شاهد اين همكاري و مساعدت باشيم. وي قول مساعد دادند در جهت انتقال درخواست هاي شهرستان و رفع مشكلات موجود در كار گروه استان موارد را تا حصول نتيجه پيگيري كند

سپس دبيران كانون هاي سلامت محله مسائل و مشكلات خود را عنوان كردند و مقرر شد در جهت جذب كمك هاي خيرين به منظور ارائه خدمات مورد نياز به خانواده هاي نيازمند خصوصا" درمان كودكان پيگيريهاي لازم بعمل آيد.

تعداد بازدید:
21
نویسنده:
محسن سيدين بروجني
منبع:
روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : بروجن ،ابتداي جاده سياسرد ،شبكه بهداشت شهرستان بروجن
كدپستي : 8871683517                 تلفن :34259000-038
دور نگار :  34245617-038
تاریخ بروز رسانی 1399/04/22
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal