مرکز بهداشت شهرستان بروجن
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
1398/10/07
اقدامات حقوقي شبكه در آذر ماه 98

با توجه به بازديد هاي بهداشتي مكرر و مداوم از مراكز تهيه و توزيع غذايي، آرايشي و اماكن عمومي كه توسط بازرسين بهداشت محيط به عمل مي آيد و همچنين رسيدگي به شكايات و تخلفات بهداشتي كه توسط مردم از طريق مختلف صورت ميگيرد برخورد قانوني با متخلفين توسط مراجعه ذيربط اعمال ميگردد.

كه تعدادي از تخلف هاي صورت گرفته و اقدامات سال جاري به شرح زير به اطلاع مي رسد.

-        صدور رأي دادگستري در خصوص احدي از شهروندان شهر بلداجي در رابطه با تهديد سلامت عمومي با رعايت نكردن بهداشت عمومي كه متهم مكلف گرديد نظافت كوچه محل سكونت كه باعث به خطر انداخنن بهداشت عمومي شده بود را به مدت 6 ماه و همه روزه زير نظر كارشناسان بهداشتي نظافت كند.

-        صدور رأي دادگستري شهرستان بروجن براي احدي از شهروندان سفيد دشت به مدت 6 ماه حبس تعريزي و 74 ضربه شلاق به دليل توهين به يكي از پزشكان مركز سفيددشت كه براي صدور نهايي و تأييديه قابل رسيدگي در دادگاه تجديد نظر مي باشد.

-        با توجه به دخالت دو نفر از بانوان غير متخصص و كارشناس در امر چشم پزشكي  دانش آموزان پيگيري هاي لازم توسط امور حقوقي اين شبكه در برخود با خاطيان امر در حال رسيدگي و پرونده در اين خصوص در دادگستري شهرستان بروجن تشكيل شده است.

-        درمورد دخالت در امر دندان پزشكي توسط احدي از شهروندان بروجني و پيگيري هاي اين شبكه از فعاليت نامبرده جلوگيري شده و محل فعاليت وي پلمپ گرديد.

تعداد بازدید:
12
نویسنده:
محسن سيدين بروجني
منبع:
روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : بروجن ،ابتداي جاده سياسرد ،شبكه بهداشت شهرستان بروجن
كدپستي : 8871683517                 تلفن :34259000-038
دور نگار :  34245617-038
تاریخ بروز رسانی 1399/04/18
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal