مرکز بهداشت شهرستان بروجن
۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير
1394/03/09
معرفي معاونت بهداشتي شبكه بهداشت و درمان بروجن
در جلسه اي با حضور رئيس مركز بهداشت استان و كاركنان ستادي شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن سركار خانم دكتر زهره شيراني بعنوان معاونت بهداشتي اين شبكه معرفي گرديد.
آقاي دكتر فدايي معاونت بهداشتي دانشگاه در اين جلسه ضمن تقدير و تشكر از زحمات و تلاشهاي آقاي دكتر اعتمادي ، از سركار خانم دكتر شيراني بدليل قبول مسئوليت اظهار خوشحالي كردند و اظهار اميدواري كردند با برنامه ريزي و نظارت دقيق بر امور بهداشتي با همكاري ديگر واحدها بتوانيد در جهت خدمت به مردم فهيم و لايق شهرستان موفق و مويد باشيد و دراين مسير از تمام توان و پتانسيل موجود در استان و شهرستان ميتوانيد بهره ببريد .
خانم دكتر شيراني نيز در اين جلسه از اعتماد مسئولين استاني و شهرستاني به وي تقدير نموده واعلام كرد از همه توان خود در راه خدمت به همشهريان محترم دريغ نخواهم كرد و انتظار دارم همكاري ومساعدت تمامي كاركنان در رده هاي مختلف بيش از پيش باشد و بنده را در اين راه سخت و مسئوليت دشوار تنها نگذارند چرا كه به راهنمايي ها و مشورت هاي آنان نيازمند هستم.
لازم به ذكر است آقاي دكتر احمد اعتمادي(دندانپزشك) مدت 20 ماه سرپرست شبكه و بعد از آن بمدت دو سال هم در سمت معاونت بهداشتي خدمت ميكردند و خانم دكتر زهره شيراني قبل از اين در مركز بهداشتي درماني حضرت موسي ابن جعفر(ع) مشغول انجام وظيفه و خدمت به مردم بودند .
تعداد بازدید:
187
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : بروجن ،ابتداي جاده سياسرد ،شبكه بهداشت شهرستان بروجن
كدپستي : 8871683517                 تلفن :34259000-038
دور نگار :  34245617-038
تاریخ بروز رسانی 1399/04/21
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal