مرکز بهداشت شهرستان بروجن
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
1395/11/07
نشست مشترك رياست دانشگاه و نماينده مجلس با مسئولين بهداشت و درمان بروجن

جلسه نماينده مجلس و رياست محترم دانشگاه با مسئولين شهرستان بروجن در خصوص بررسي مسائل و مشكلات بهداشتي درماني در محل فرمانداري  و با حضور معاونت محترم درمان، مشاور بهداشتي رياست دانشگاه،  مديرعامل مجمع خيرين سلامت استان، فرماندار، بخشداران، اعضاي شوراي شهر و روستا، مديريت  شبكه بهداشت و  بيمارستان بروجن بهمراه اصحاب رسانه تشكيل گرديد.

در ابتداي اين نشست آقاي مهندس كرمي ضمن عرض خير مقدم گزارشي از اقدامات انجام شده و احداث چهار مركز بهداشتي درماني و هشت خانه بهداشت و انجام تعميرات اساسي و مجهز نمودن مراكز شبانه روزي و آزمايشگاه مركزي به تجهيزات پزشكي  در دو سال گذشته اشاره كرده و از حمايت رياست دانشگاه و نماينده محترم و فرماندار و همكاري ديگر همكاران استاني و شهرستاني بويژه معاونت محترم توسعه و مديرعامل مجمع خيرين سلامت استان تقدير و تشكر نمود.

سرپرست شبكه در ادامه اظهار داشت بيش از 8 هزار متر مربع فضاي فيزيكي در دست ساخت داريم كه اميدواريم در هفته سلامت شاهد بهره برداري از اين پروژه ها باشيم.

در ادامه اين جلسه خانم دكتر ربيعي از اختصاص دو دستگاه آمبولانس جهت توسعه ناوگان ترابري 115 شهرستان و تامين اعتبار سه ميليارد ريالي جهت تكميل مركز نقنه و همچنين پيگيري هاي لازم در مورد رفع مشكلات مالي و توسعه فضاهاي مورد نياز و تجهيزات پزشكي در بيمارستان جديد خبر داد.

سپس دكتر هاشم زاده رياست دانشگاه نيز از كمبود فضاي فيزيكي بويژه در بيمارستان هاي استان بعنوان مشكل اصلي نام برد و اظهار داشت دست به دامان خيرين محترم شديم و وجود افراد نيك انديش در جهت ارتقاي سلامت نعمت است كه اميدوارم با توجه به تامين زير ساخت ها تا دو سال آينده كه همكاري نمايندگان و تمامي مسئولان را مي طلبد مرتفع خواهد شد.

يكي ديگر از موارد كه در دستور كار دانشگاه قراردارد بالا بردن سطح كيفي خدمات ميباشد كه دكتر هاشم زاده مطرح كردند و همچنين عدالت در ارائه خدمات به هم استاني هاي عزيز در دستور كار ما قرار دارد كه اميدوارم بتوانيم با مشاركت تمامي همكاران در همه سطوح و ديگر مسئولين در هر شهرستان به اين مهم دست يابيم و احداث يا تعمير مراكز و تهيه تجهيرات ظرف دو سال گذشته انجام شده است.

رياست دانشگاه در مورد مسائل مطرح شده توسط بخشداران و اعضاي محترم شوراها نيز قول مساعد دادند نسبت به رفع آنها اقدامات لازم انجام خواهد شد و در همين رابطه كميته اي متشكل از مسئولين ذيربط بمنظور پيگيري موارد مطروحه در شهرستان تشكيل شود و در پايان هر ماه گزارش اقدامات و نيازهاي اساسي به نماينده مردم و فرماندار محترم و بنده ارائه شود.

دكتر هاشم زاده همچنين در مورد بيمارستان جديد اظهار داشتند كمبود زمين در حاشيه آن جهت توسعه فضاهاي مورد نياز (حداقل چهار هكتار) نياز داريم كه همت و همكاري تمامي مسئولين را مي طلبد و مديريت بيمارستان مسئول پيگيري و به نتبجه رساندن آن خواهد بود

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید:
65
نویسنده:
محسن سيدين بروجني
منبع:
روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن
آدرس : بروجن ،ابتداي جاده سياسرد ،شبكه بهداشت شهرستان بروجن
كدپستي : 8871683517                 تلفن :34259000-038
دور نگار :  34245617-038
تاریخ بروز رسانی 1399/07/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-