مرکز بهداشت شهرستان بروجن
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
1396/11/28
انجام تست اچ آي وي درشهر هاي نقنه، فرادنبه، بلداجي، گندمان و بروجن در هفته جهاني اطلاع رساني و مبارزه با ايدز

با تشكر از همكاران واحد پيشگيري و مبارزه با بيماريها به دليل راه اندازي خيمه سلامت بهمين منظوراز تاريخ96/8/6 لغايت 96/8/11در راستاي اجراي برنامه استراتژيك چهارم ايدز و ارتقاي آگاهي در سراسر استان و همزمان در شهرستان بروجن در شهرهاي بروجن.نقنه.گندمان.بلداجي و فرادنبه اقدام به انجام برنامه ديده وري وگرفتن تست اچ آي وي، آموزش واگاهي در زمينه راههاي پيشگيري ومقابله با ايدز شد. از كليه داوطلبين مراجعه كننده تست گرفته ميشود وتا كنون نزديك به140 نفر تحت آزمايش ايدز قرار گرفته اند.

براي انجام تست رايگان اچ آي وي (ايدز) از ساعت 9 صبح تا 12 فردا پنج شنبه ميدان شهرداري خيمه سلامت برپاست و در خدمت هستيم

برپايي چادر اطلاع رساني ايدز در چهارمين روز از هفته اطلاع رساني و مبارزه با ايدز و انجام بيش از يكصد نست اچ آي وي در شهر فرادنبه و همچنين بازديد سر كار خانم دكتر شهرجردي كارشناس مسئول بيماريهاي واگير مركز بهداشت استان از اين برنامه

انجام برنامه استراتژيك چهارم ايدز با فرهنگ سازي، آموزش، تست اچ آي وي و ...با راه اندازي كارنوال هاي تبليغاتي و نصب پايگاههاي مربوطه در ميادين اصلي شهرها و مسيرهاي پر رفت و آمد و شلوغ .

بهمين منظور در يك هفته گذشته در شهرهاي بلداجي، گندمان، فرادنبه، نقنه و امروز هم در ميدان شهرداري بروجن اين پايگاه برپا و نسبت به تست اچ آي وي بصورت رايگان و داوطلبانه از مردم گرفته ميشود.

لازم به ذكر است اين آزمايش فقط در مراكز دولتي انجام و هركدام يك ميليون ريال هزينه در پي دارد و بمنظور ارتقاي سطح آگاهي در سراسر كشور و همزمان در بروجن اجرا شد
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید:
17
نویسنده:
محسن سيدين بروجني
منبع:
روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن
آدرس : بروجن ،ابتداي جاده سياسرد ،شبكه بهداشت شهرستان بروجن
كدپستي : 8871683517                 تلفن :34259000-038
دور نگار :  34245617-038
تاریخ بروز رسانی 1399/07/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-