مرکز بهداشت شهرستان بروجن
۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
1398/06/13
مراسم كلنگ زني مركز خدمات جامع سلامت شبانه روزي گندمان

مراسم كلنگ زني مركز خدمات جامع سلامت شبانه روزي گندمان با حضور نماينده مردم شريف شهرستان بروجن در مجلس شوراي اسلامي، معاونت بهداشتي دانشگاه، مديرعامل مجمع خيرين سلامت استان، فرماندار، اعضاي شوراي اسلامي شهر و جمعي از اهالي و معتمدين شهر گندمان همزمان با هفته دولت و با مشاركت خير نيك انديش در محوطه مركز فعلي برگزار گرديد.

اين مركز در زميني به مساحت 1200 متر مربع و زيربنايي بالغ بر 1000 متر مربع در دو طبقه احداث خواهد شد.اعتبار مورد نياز وپيش بيني شده براي اين پروژه 20 ميليارد ريال ميباشد كه مبلغ 2 ميليارد آن توسط آقاي حاج ولي ا... كيانيان(بعنوان خير) كه از كاركنان بازنشسته و پيشكسوت همين مركز و اهل و ساكن شهر گندمان ميباشد پرداخت خواهد شد.

درابتداي اين مراسم آقاي مهندس كرمي ضمن عرض خير مقدم به شركت كنندگان در آئين كلنگ زني اظهار داشت مركز فعلي جوابگوي ارائه خدمات مورد نياز به مردم شريف و بزرگوار شهر گندمان و روستاهاي تابعه و مسافرين محترم ميباشد لذا با توجه به همكاري صميمانه دانشگاه و پيگيريهايي كه نماينده مردم در مجلس انجام دادند استفاده از فرصت پيش آمده ما را بر آن داشت تا نسبت به جانمايي و معرفي مكاني مناسب تر از فضاي موجود جلسات متعددي با شوراي شهر و شهرداري برگزار كنيم.

در همين جا از همه مسئولين استاني و شهرستاني تقدير و تشكر صميمانه خود را اعلام ميكنك.

و بايد عرض كنم متاسفانه بدليل عدم همكاري مسئولين شهر گندمان با اين شبكه در واگذاري زمين مناسب كه شرايط لازم را نيز داشته باشد بر آن شديم تا به دلايل زير در مركز فعلي ساختمان جديد را احداث كنيم.

1-    موقعيت حساس و قرار گرفتن در نقطه اتصال  دو بلوار اصلي شهر.

2-    توسعه و پيشرفت آينده شهر به سمت مورد اشاره.

3-    نزديكي به شهرك هاي شهيد بهشتي و سادات و جاده خوزستان.

4-    وجود ساختمان فعلي بعنوان پشتيبان مركز جديد.

در ادامه اين برنامه نيز آقاي مهندس جزايري اظهار داشت پس از بررسي هاي مختلف و مشورت با معتمدين و اعضاي شوراي شهر گندمان و نظريه كارشناسان گروه فني مهندسي دانشگاه  محل مورد نظر بدليل قرار گرفتن در بلوار اصلي شهر كه دسترسي آسان ساكنين و اهالي محترم شهر گندمان را در پي خواهد داشت انتخاب شده است.

 همچنين نزديكي به روستاهاي تحت پوشش(سناجان، كتك، حسين آباد، بيژگرد، وستگان، مورچگان و كنارك) و پيشگيري از پرداخت هزينه هاي بمنظور خريد خط تلفن فيبر نوري، امتيازات آب و فاضلاب، برق، گاز و استفاده بهينه  از دو باب خانه پزشك كه جديدا" تعمير و در كنار مركز قرار دارند ميباشد.

سركار خانم دكتر ربيعي نيز ابراز اميدواري كرد با پيگيريهاي انجام شده و قول مساعد مسئولين دانشگاه در خصوص تأمين و تخصيص اعتبار اين پروژه بتوانيم تا پاياين سال آينده شاهد بهره برداري از اين مركز باشيم تا مردم شريف گندمان و روستاهاي تابعه خدمات بهداشتي درماني خود را در فضايي مطلوب تر و بهتر از شرايط كنوني دريافت كنند.

وي در ادامه از همكاري و مساعدت رياست دانشگاه و خير بزرگوار تقدير و تشكر كرده و اظهار داشت در اين شرايط اقتصادي اگر دلسوزي و همت بلند اين بزرگواران نبود امكان ايجاد و احداث مركز جديد وجود نداشت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید:
23
نویسنده:
محسن سيدين بروجني
منبع:
روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن
آدرس : بروجن ،ابتداي جاده سياسرد ،شبكه بهداشت شهرستان بروجن
كدپستي : 8871683517                 تلفن :34259000-038
دور نگار :  34245617-038
تاریخ بروز رسانی 1399/06/31
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-